ISEKI CM-1401 2WD

ISEKI CM-1401 2WD

PODANA CENA JEST CENĄ NETTO!

 

ISEKI CMX-1401 2WD

 

ISEKI CMX-1401 2WD to kosiarka dedykowana do terenów o dużym stopniu nachylenia. Jest bezkonkurencyjna w koszeniu wysokich traw.

 

Główne zalety CMX-1401 2WD to:

- mocny napęd

- silnik 14 KM, Kawasaki 2-cyl

- centralną regulację wysokości cięcia trawy,

- szerokość koszenia: 975 mm

- obudowę metalową (silną i wytrzymałą)

- mocny i elastyczny silnik czterosuwowy o mocy 14KM

- koła ułożyskowane,

- obudowę metalową, która jest mocna i solidna.

Opatentowany system pozwala na zmianę ostrza, bez użycia narzędzi, a konserwacja jest szybka i łatwa. Seria kosiarek CM jest zaprojektowana do wysokiej trawy to profesjonalne spalinowe kosiarki spełniające wymagania. Profesjonalne silniki Kawasaki i Subaru Robin - wytrzymałe modele z układem chłodzenia oleju.

 

Kosiarki Canycom CM są napędzane standardowo przez przeguby uniwersalne i napędy kątowe. Pozwala to osiągnąć maksymalny moment obrotowy. Napęd Canycom nie korzysta z pasa klinowego, a zatem nie traci swojej wydajności dzięki tarciu i poślizgowi. Kosiarki wyposażone są w wysokiej klasy napęd na wszystkie koła, który działa w sposób mechaniczny i jest uruchamiany przez przeguby uniwersalne. Taki system zapewnia maksymalną trakcję, a tym samym bezpieczeństwo operatora.

 

ISEKI CM-1401 2WD POSIADA:

- wolny od narzędzi uchwyt nożycowy, system ten zapewnia bezpieczeństwo, a zmiana noża jest szybka i łatwa, nie wymaga specjalnych narzędzi, mniej ryzyka obrażeń ostrzami.

- dźwignię sterującą tak, aby ustawić jak najkrótszą wysokość cięcia, tak aby zarośla nie prowadziły do niekontrolowanej regulacji dźwigni. Wysokość koszenia można łatwo wyregulować w przedziale od 0 do 150 mm bez wysokiego zapotrzebowania na siłę. Zaprojektowano przekładnię tak, aby kierowca mógł przełączać między dwoma stopniami prędkości. W rezultacie hydrostat zawsze działa w optymalnym zakresie. Napęd na cztery koła może być również włączony w zależności od potrzeb. To zwiększa żywotność elementów, gdy napęd na wszystkie koła jest włączany tylko w trudnym terenie,kiedy jest to konieczne.

- rozbudowane i proste ustawienia, aby operacja była możliwie jak najłatwiejsza dla kierowcy. Regulacja siedziska w kierunku wzdłużnym (niektóre modele również na wysokości), oś skrętna teleskopowa, regulowana kierownica lub kolumna kierownicy.

 

Iseki stosuje silniki benzynowe czterosuwowe od producenta ROBIN (Subaru). Silniki te charakteryzują się wysoką niezawodnością, wydajnością ekonomiczną, dobrą wydajnością rozruchu i dużą wydajnością.

  28 594,00 złCena
  traktorki kopia.png
  kosiarki kopia.png
  titan_czesci kopia.png
  pilarki kopia.png
  akcesoria.png
  zamiatarka.png
  glebogryzarki kopia.png
  dmuchawy kopia.png
  czescizamienne.png

  Informacje

  Kontakt

  • 609 223 040

  • 609 223 460

  • 609 225 363

  • 573 367 082

  Świnice Warckie, 99-140 ul. Szkolna 22a

  Godziny otwarcia

  • Pon - Pt: 8:00 - 16:00

  • Sobota: 8:00 = 13:00