ISEKI CM-185 2WD

ISEKI CM-185 2WD

PODANA CENA JEST CENĄ NETTO!

 

Kosiarki Canycom CM są napędzane standardowo przez przeguby uniwersalne i napędy kątowe. Pozwala to osiągnąć maksymalny moment obrotowy. Napęd Canycom nie korzysta z pasa klinowego, a zatem nie traci swojej wydajności dzięki tarciu i poślizgowi. Kosiarki wyposażone są w wysokiej klasy napęd na wszystkie koła, który działa w sposób mechaniczny i jest uruchamiany przez przeguby uniwersalne. Taki system zapewnia maksymalną trakcję, a tym samym bezpieczeństwo operatora.

 

ISEKI CMX 185 2WD 18KM POSIADA:

- wolny od narzędzi uchwyt nożycowy, system ten zapewnia bezpieczeństwo, a zmiana noża jest szybka i łatwa, nie wymaga specjalnych narzędzi, mniej ryzyka obrażeń ostrzami.

- dźwignię sterującą tak, aby ustawić jak najkrótszą wysokość cięcia, tak aby zarośla nie prowadziły do niekontrolowanej regulacji dźwigni. Wysokość koszenia można łatwo wyregulować w przedziale od 0 do 150 mm bez wysokiego zapotrzebowania na siłę. Zaprojektowano przekładnię tak, aby kierowca mógł przełączać między dwoma stopniami prędkości. W rezultacie hydrostat zawsze działa w optymalnym zakresie. Napęd na cztery koła może być również włączony w zależności od potrzeb. To zwiększa żywotność elementów, gdy napęd na wszystkie koła jest włączany tylko w trudnym terenie,kiedy jest to konieczne.

- rozbudowane i proste ustawienia, aby operacja była możliwie jak najłatwiejsza dla kierowcy. Regulacja siedziska w kierunku wzdłużnym (niektóre modele również na wysokości), oś skrętna teleskopowa, regulowana kierownica lub kolumna kierownicy.

- Iseki stosuje silniki benzynowe czterosuwowe od producenta ROBIN (Subaru). Silniki te charakteryzują się wysoką niezawodnością, wydajnością ekonomiczną, dobrą wydajnością rozruchu i dużą wydajnością.

 

ISEKI CMX-185 2WD 18KM to kosiarka samojezdna:

- mocny napęd

- silnik 18 KM, Kawasaki 2-cyl

- centralną regulację wysokości cięcia trawy,

- szerokość koszenia: 975 mm

- obudowę metalową (silną i wytrzymałą)

- mocny i elastyczny silnik czterosuwowy o mocy 18KM

- koła ułożyskowane,

- obudowę metalową, która jest mocna i solidna

 

Opatentowany system pozwala na zmianę ostrza, bez użycia narzędzi, a konserwacja jest szybka i łatwa. Seria kosiarek CM jest zaprojektowana do wysokiej trawy to profesjonalne spalinowe kosiarki spełniające wymagania.

  36 256,00 złCena
  traktorki kopia.png
  kosiarki kopia.png
  titan_czesci kopia.png
  pilarki kopia.png
  akcesoria.png
  zamiatarka.png
  glebogryzarki kopia.png
  dmuchawy kopia.png
  czescizamienne.png

  Informacje

  Kontakt

  • 609 223 040

  • 609 223 460

  • 609 225 363

  • 573 367 082

  Świnice Warckie, 99-140 ul. Szkolna 22a

  Godziny otwarcia

  • Pon - Pt: 8:00 - 16:00

  • Sobota: 8:00 = 13:00