top of page

Podkaszarka do trawy MTR 20 Li jest łatwa w obsłudze, energooszczędna i zapewnia wygodę pracy bezprzewodowej – idealna do mniejszych ogrodów.

 

Akumulator litowo-jonowy 2Ah STIGA E-Power 20V zapewnia czas pracy do 20 minut na jednym ładowaniu. Ta podkaszarka wyposażona jest w teleskopowy wałek z 6 regulowanymi pozycjami na długości 170 mm, co pozwala dostosować długość do wzrostu użytkownika. Regulowany trzonek i uchwyt  sprawiają, że MTR 20 Li jest łatwy i wygodny w użyciu, nawet podczas bardziej wymagających prac związanych z cięciem.

 

Sprzęt posiada mocny silnik szczotkowy o mocy 150 W i maksymalnej prędkości obrotowej 8000 obr./min – inteligentna elektronika zapewnia, że ​​silnik będzie działał z pełną prędkością przez cały czas pracy akumulatora. MTR 20 Li jest wyposażony we wspornik przestrzenny do precyzyjnego i wydajnego przycinania roślin – można go rozłożyć lub opuścić w zależności od potrzeb.

 

Regulowaną ruchomą głowicę można łatwo ustawić pod kątem, aby zapewnić wygodne przycinanie w obszarach z przeszkodami. Kompaktowe umiejscowienie akumulatora zapewnia, że ​​MTR 20 Li jest optymalnie wyważony, a opływowa konstrukcja zapewnia dużo miejsca do manewrowania w ogrodzie.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Stan: nowe


Marka: Mountfield
Waga (bez paliwa, narzędzia tnącego i osłony): 2,55 kg
Napięcie: 20 V
Wibracje (lewo/prawo): 4,98/2,87 m/s²
Poziom dźwięku 92: (dB(A))
Całkowita długość: 129 cm
W zestawie bateria: 2,0 Ah
Zalecany akumulator: 2,0 Ah
Czas pracy z 2,0 Ah: 20 minut
Najwyższy czas pracy: 20 min
Typ wału: Prosty
Ostrze w zestawie: Nie
Kompatybilny z ostrzem: Nie
Uprząż w zestawie: Nie

 

*w zestawie ładowarka oraz akumulator

Podkaszarka akumulatorowa Mountfield MTR 20 Li

SKU: MTR 20 Li
476,00 złCena
    bottom of page