Traktor ISEKI TLE 4490 AL

Traktor ISEKI TLE 4490 AL

PODANA CENA JEST CENĄ NETTO!

 

TLE4490 AL Świetnie przemyślana maszyna.Dobrze zaprojektowany, jeszcze sprytniej wykonany: model TLE 4 to wielozadaniowy traktor w przyzwoitej cenie. Idealne rozwiązanie dla rolników, sadowników,hodowców zwierząt, pracowników leśnych, ogrodników lub kosiarzy. Mocne, trwałe i nieskomplikowane rozwiązania oraz wszystko co potrzebne w wyposażeniu standardowym.

 

Ciągniki ISEKI serii TLE spełniają wymagania najnowszych norm bezpieczeństwa w zakresie ochrony operatorów, a ich silniki są wyjątkowo proste i niezawdone. Długotrwałą wydajność zapewniają sprawdzona konstrukcja przekładni, wysokiej jakości podzespoły oraz wytrzymała konstrukcja. Niezależnie od wybranego wyposażenia, możesz mieć pewność, że ISEKI TLE to doskonałe narzędzie, które sprawdzi się w pracy.

 

Model ten charakteryzuje się przekładnią 8×8 z rewersem mechanicznym przełączanym przy kierownicy oraz pół ramową konstrukcją . Sercem jest silnik 4 cylindrowy własnej produkcji o mocy 48 KM wyposażony w pompę paliwową „rzędową”. Jednostka ta posiada wyjątkowo prostą budowę. Pojemność silnika to zaledwie 2197cm3 co przekłada się na niskie spalanie. TLE wyposażony jest dodatkowo w napęd przednich kół załączany mechanicznie za pomocą dźwigni. Dzięki zastosowaniu przekładni stożkowej w przednim moście jest bardzo skrętny co wyróżnia go wśród innych ciągników tej mocy oferowanych obecnie w Polsce. WOM posiada jedną prędkość 540 obr/min i jest załączany za pomocą przycisku.

 

Przedni TUZ w ciągniku TLE jest dość krótki, usprawnia to manewrowość ciągnika i operowanie narzędziami. Za pomocą kilku sworzni i śrub, można zdemontować zawiesie układu, gdy nie jest wykorzystywany.

 

Tylny TUZ o udźwigu 1200 kg - 2 sekcje hydrauliczne w standardzie. Zaczepy tylne sterowanie za pomocą ergonomicznej dźwigni, opcjonalnie możliwa obsługa przy pomocy joysticka. Zaczep transportowy z regulacją wysokości.

  81 651,00 złCena
  traktorki kopia.png
  kosiarki kopia.png
  titan_czesci kopia.png
  pilarki kopia.png
  akcesoria.png
  zamiatarka.png
  glebogryzarki kopia.png
  dmuchawy kopia.png
  czescizamienne.png

  Informacje

  Kontakt

  • 609 223 040

  • 609 223 460

  • 609 225 363

  • 573 367 082

  Świnice Warckie, 99-140 ul. Szkolna 22a

  Godziny otwarcia

  • Pon - Pt: 8:00 - 16:00

  • Sobota: 8:00 = 13:00