kosiarka mtd traktorek

Traktorek MTD Smart RC 125 (121003)

MTD - czyli firma posiadająca swoje zakłady produkcyjne zarówno w Europie, jak i w USA - oferuje swoim klientom niezawodny sprzęt do pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych. Dziś prezentujemy Państwu traktorek MTD, cena którego w sklepie internetowym online baras.pl jest niezwykle atrakcyjna, biorąc pod uwagę możliwości tego sprzętu. Czy traktorek kosiarka MTD używany dobrze spełni swoją rolę?


Koś trawę traktorkiem tak jak chcesz


Kosiarki traktorki MTD przyzwyczaiły swoich użytkowników do niezawodnych silników. Nie inaczej jest tym razem. Sercem maszyny jest dwucylindrowy silnik Briggs&Stratton 12.5 HP, który zapewni odpowiednią moc do pracy nawet w nieco trudniejszych warunkach. Warto tutaj wspomnieć, że niniejszy MTD traktorek kosiarka ze sklepu internetowego baras.pl może być wykorzystywany na terenie o nawet 40% nachyleniu. Bez problemu więc poradzi sobie również z nieco większymi pagórkami np. w parku. Niezawodna skrzynia biegów to gwarancja płynnej zmiany przełożeń, odpowiednio do aktualnego zapotrzebowania. Za cięcie odpowiada zespół tnący o szerokości 76 centymetrów. W przypadku wyeksploatowania się noży bądź innych elementów, części do kosiarek traktorków MTD również dostępne są w naszym sklepie. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie zamienniki, które można zamontować w naszym autoryzowanym serwisie.

Co jeszcze ma do zaoferowania traktorek ogrodowy MTD? Pięciostopniowa regulacja wysokości koszenia to przydatna rzecz wówczas, kiedy zależy nam na odpowiednim przycięciu trawy zgodnie z naszymi potrzebami. Aby utrzymać traktorki kosiarki MTD ze sklepu online baras.pl w czystości, producent zdecydował się umieścić zawory do automatycznego mycia hedera. Dzięki temu można zadbać odpowiednio o maszynę, a ona z pewnością odwdzięczy się długoletnią pracą. 

Używane traktorki MTD i części zamienne


Czy można kupić MTD kosiarkę traktorek tanio? Oczywiście, że tak! Kosiarkę spalinową traktorek MTD i części do niej najlepiej nabyć w baras.pl. Każda oferowana przez nas używana maszyna przed wystawieniem na sprzedaż przechodzi rygorystyczne testy i przeglądy w naszym autoryzowanym serwisie. Mimo iż traktorek do trawy MTD można tanio nabyć u nas, to jednak pragniemy podkreślić, że oferowane przez nas sprzęty mają wymienione wszystkie zużyte elementy, przez co do klienta maszyna trafia praktycznie w idealnym stanie. Oczywiście w ofercie posiadamy nie tylko kosiarki i traktorki MTD, ale również części zamienne do nich.

 

DANE TECHNICZNE:

 • Silnik oryginalny Briggs&Stratton 12.5 HP
 • Przekładnia Transmatic
 • Biegi: 6 w przód / 6 w tył
 • Załączanie noży mechaniczne
 • Pięciostopniowa regulacja wysokości koszenia od 30 do 95 mm
 • Zespół tnący to agregat o szerokości koszenia 76 cm
 • Kosz o pojemności 200 L z możliwością opróżniania podczas jazdy z pozycji siedzącej operatora

 

Zachęcamy do zakupu traktorka kosiarki MTD. Cena tego używanego sprzętu jest niezwykle korzystna dla każdego. Zapraszamy również do przejrzenia oferty części do MTD traktorka, pasujących nie tylko do modelu prezentowanego na tej stronie.

  5 200,00 złCena
  traktorki kopia.png
  kosiarki kopia.png
  titan_czesci kopia.png
  pilarki kopia.png
  akcesoria.png
  zamiatarka.png
  glebogryzarki kopia.png
  dmuchawy kopia.png
  czescizamienne.png

  Informacje

  Kontakt

  • 609 223 040

  • 609 223 460

  • 609 225 363

  • 573 367 082

  Świnice Warckie, 99-140 ul. Szkolna 22a

  Godziny otwarcia

  • Pon - Pt: 8:00 - 16:00

  • Sobota: 8:00 = 13:00