Traktorek Kosiarka AL-KO R 7-65.8 HD - Baras

  • Producent: AL-KO
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 14
  • szt.
  • 6 999,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Traktorek ogrodowy solo by AL-KO R 7-65.8 HD

Uniwersalne urządzenie do wysokich traw w średniej wielkości ogrodów pełnych trudno dostępnych miejsc. Wyprodukowany z użyciem wysokiej jakości materiałów i innowacyjnej technologii. Wygodny fotel w połączeniu z ergonomiczną kierownicą zapewniają wysoki komfort użytkowania.
Bezstopniowy napęd hydrostatyczny

Niezwykle zwinna
Łatwy w obsłudze i konserwacji
Centralna regulacja wysokości koszenia
Małe urządzenia Całkowita szerokość tylko 80 cm
Wygodny pojemnik do opróżniania z teleskopową rączką i akustycznym wskaźnikiem poziomu napełnienia
Zwrotny i bardzo wytrzymały, idealny dla średnich ogrodów o nieregularnych kształtach

Szczegóły techniczne:

Szerokość koszenia urządzenia wynosi 62 cm, co pozwala na efektywną pracę. Dodatkowo kosiarka posiada duży promień skrętu wynoszący 93 cm. Traktorek ogrodowy napędzany jest przez silnik Briggs & Stratton 950 E, dzięki któremu kosiarka może się poruszać z prędkością 6,2 km/h do przodu a do tyłu 3,8 km/h. Wysokość koszenia jest regulowana centralnie (od 25 mm do 75 mm). Cechą charakterystyczną jest przekładnia hydrostatyczna, która pozwala na sprawną jazdę.130 l kosz na trawę wyposażony jest w dźwignię teleskopową, która ułatwia wypróżnianie.Z szerokością cięcia 62 cm i promieniem cięcia wynoszącym zaledwie 93 cm, R 7-78.8 HD Rider jest idealny do kręcenia ogrodów o wąskich przejściach. Kosiarka samojezdna jest napędzana silnikiem Briggs & Stratton 950 E, który może osiągać prędkości do 6,2 km / hw podróży do przodu i 3,8 km / hw rewersie. Wysokość koszenia można regulować w 4 krokach i centralnie od 25 mm do 75 mm. Bez szarpnięć i przesunięć dzięki bezstopniowemu ustawieniu prędkości za pomocą hydrostatu nożnego. Tutaj pedały są ergonomicznie rozmieszczone. Dzięki opatentowanej aktywacji możliwe jest również odwrotne koszenie. Duży pojemnik na ryby można łatwo opróżnić za pomocą teleskopowej dźwigni i akustycznie, gdy pudełko jest pełne. Niezawodna kosiarka z kulką zapewnia płynną pracę. Koszenie przyjemności zaokrąglają koszenie przylegające do krawędzi, które jest wytwarzane przez rozłożoną obudowę kosiarki. Atutem jest także możliwość stawiania urządzenia pionowo, ułatwia to czyszczenie i konserwację.

Nr artykułu: 127487
EAN: 4003718059298
Linia produkcyjna: solo by AL-KO
Opróżnianie kosza: dźwignia teleskopowa
świecy zapłonowej: RC7YC (Champion) – Art.Nr. 493413
Pojemność kosza w litrach: 130
Prędkość jazdy: 0-6.2/0-3.8 km/h
Przekładnia: hydrostat nożny
Pojemność skokowa w ccm: 223
Moc kW: 4
Obudowa: blacha stalowa
Koła Ø przód/tył: 11 x 4.0-5 / 13 x 5.0-6
Głośność: 93.70
Szerokość robocza w cm: 62
Wysokość koszenia: 25-75 mm
Regulacja wysokości koszenia: 4-ero stopniowa o/min: 3 000
Waga w kg całkowitych: 120
Promień koszenia z FMD 90.5: 93 cm
Kosiarka traktorek do koszenia trawy AL-KO – czysta przyjemność jazdy Wsiadasz, przekręcasz kluczyk i jedziesz, jaka przyjemność! Płaska podłoga zapewniająca swobodę dla nóg operatora, regulowany kubełkowy fotel i łatwo dostępne elementy obsługi sprawią iż koszenie będzie czystą przyjemnością. Do zalet naszych traktorów zalicza się zwłaszcza przestrzenna profesjonalna rama zapewniająca najwyższą sztywność i najlepsze parametry jazdy. Dzięki niej jedziesz zawsze bezpiecznie i wygodnie nawet w trudnym terenie. Nisko położony punkt ciężkości minimalizuje ryzyko przewrócenia się traktorka ogrodowego i pozwala na koszenie nawet na stromych zboczach.