Płatności/Dostawa

Wszystkie nasze oferty przedstawiają rzeczywisty stan magazynowy – nie są to ogłoszenia wirtualne, a zdjęcia przedstawiają realny stan urządzeń. Każda maszyna jest po rutynowym przeglądzie, kompleksowo przygotowana do sezonu w naszym autoryzowanym serwisie.

TRANSPORT

Traktorki dostarczane są do Państwa naszym transportem, zapakowane staranie przez wykwalifikowanych pracowników. Termin dostawy wynosi do 14 dni roboczych. Czas oczekiwania jest zazwyczaj krótszy (do 10 dni). O dokładnym terminie powiadomimy telefonicznie dzień lub 2 dni przed wysyłką, natomiast kierowca w dniu dostawy zadzwoni z godzinnym wyprzedzeniem przed swoją wizytą. Przy odbiorze będziecie mieli Państwo możliwość sprawdzenia zamówionej maszyny, a kierowca udzieli wskazówek w zakresie obsługi technicznej.

 

 

  • Gotówka
  • Karta – w naszym salonie posiadamy terminal płatniczy.
  • Przelew: LBS 95 8543 0000 2004 4000 1311 0001
  • Pobranie – możliwość zapłaty kierowcy przy odbiorze (konieczna jest wpłata zadatku na konto w wysokości minimum 500zł).

Po wpłacie zadatku na konto prosimy o e-mail z potwierdzeniem przelewu oraz dokładny adres dostawy z kodem pocztowym i numerem telefonu.